معرفی شرکتشرکت بین المللی انتقال فن غرب (IWTT) یکی از با تجربه ترین تامین کنندگان و سازندگان تجهیزات مورد نیاز صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، انرژی، فولاد، مس و سایر صنایع زیر بنایی کشور و همچنین ارائه دهنده خدمات فنی و مهندسی در این حوزه، در راستاي اهداف متعالی خود، مفتخر است فعالیت های خود را در حوزه های ذیل به استحضار برساند:

  • تولید مشترک کنترل ولو های Smart Valves

این شرکت با همکاری شرکت سوئیسی Overseas Engineering AM Sàrl با چندین دهه تجربه در ساخت انواع Control Valve،Desuperheater ، Mov، Regulator، Strainer و ... اقدام به تولید مشترک کنترل ولوهای Smart Valves در کلاس های 2500-150و سایز 1/2 تا 16 اینچ در انواع متریال با بالاترین کیفیت بر اساس نیاز خاص کارفرمایان نموده است. 

  • تولید مشترک سیستمهای محافظ ابزار دقیق Intertec

این شرکت با همکاری شرکت آلمانی Intertec Hess GmbH با بیش از 50 سال سابقه تولید سیستمهای محافظت از تجهیزات ابزار دقیق مانند ترانسمیتر، آنالایزر، اکچویتور و غیره در مقابل عوامل محیطی همچون خوردگی، اشعه UV، تغییرات دمایی و ...، اقدام به تولید باکسها، کابینتها و شِلترهای Intertec با جنس GRP مخصوص در سایزهای مختلف بر اساس کاربردهای متنوع جهت افزایش دقت و راندمان کاری با امکان نصب سیستمهای گرمایشی و سرمایشی Active و یا Passive، کنترلر و ... بر اساس کلیه استانداردهای معتبر جهان نموده است.

  • ارائه خدمات فنی و مهندسی

شرکت بین المللی انتقال فن غرب اولین دارنده دستگاه Online Safety Valve Testing در ایران از سال 2004 میلادی تا کنون بوده که امکان تست آنلاین Safety Valve را بدون توقف تولید فراهم می نماید. این شرکت همچنین دارای دستگاههای مدرن و پیشرفته Grinding، Lapping، Flange Facing و ... جهت تعمیر و بازسازی انواع ولوها تا سایز 36 اینچ و همچنین پیشرفته ترین Test Bench با قابلیت تست کنترل ولوها تا سایز 16 اینچ و کلاس کاری 2500 با فشار 700 بار می باشد.

  • تامین تجهیزات

این شرکت با دهها سال تجربه، آمادگی خود جهت تامین انواع متعددی از تجهیزات ابزار دقیق و ماشین آلات مورد نیاز در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، نیروگاه، فولاد و سایر صنایع زیربنایی کشور، با انواع برندهای مختلف را اعلام می دارد.

بدینوسیله شرکت بین المللی انتقال فن غرب آمادگی خود را جهت اعزام کارشناسان فنی خود به منظور بازدید و بررسی سایت صنایع و کارخانه ‏ها، ارائه پیشنهادات فنی و معرفی دیگر توانمندی‏های خود اعلام می دارد. لذا خواهشمند است در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر پیرامون این موضوعات از تماس با این شرکت خودداری نفرمائید.

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت بین المللی انتقال فن غرب میباشد